Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Megbízónk német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállítói vállalat. Az alábbi pozícióba keresünk számukra kollégát:

Munkakör

  • Beszállítói minőségbiztosítási mérnök

Feladat

  • A napi beszállítói minőségügyi problémák kezelése
  • Bejövő áru vizsgálati tervek készítése
  • Beszállítói reklamációk indítása, szükséges információk bekérése
  • A beszállítók probléma elhárító akcióinak nyomon követése

Elvárások

  • Ipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Magabiztos, folyékony német nyelvismeret, szóban és írásban
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (gépészet, minőségbiztosítás)

Kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

A jelentkezéshez regisztráció szükséges. Kattints a regisztrációhoz, vagy lépj be!

nyomtatási nézet jelentem

GazdaSmart HR