Energetikus operátor

Nemzetközi élelmiszeripari Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Munkakör

  • Energetikus operátor

Feladat

  • kazánok, hűtőrendszerek felügyelete; beavatkozás, alapszintű karbantartás
  • ipari kondenzátorok, hűtő- és légkompresszorok kezelése, szennyvíztisztító üzemeltetése
  • mindennapos munka nyomon követése számítógépes rendszerben

Elvárások

  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • kazánfűtő és hűtőgép-kezelőképesítés
  • legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • precizitás, pontosság

Előny

  • érettségi, elektromos képesítés
  • vízbázis-kútbázis kezelési tapasztalat
  • veszélyes anyagok kezelésében való jártasság
  • ipari hűtőgép és szennyvíztelep kezelési ismeretek

Kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

A jelentkezéshez regisztráció szükséges. Kattints a regisztrációhoz, vagy lépj be!

nyomtatási nézet jelentem

GazdaSmart HR